DOTZ Touge graphite “Drift Style”

Echte liefhebbers hebben hem misschien al in november gespot tijdens de Essen Motorshow: De DOTZ Touge graphite. Dit energieke design van DOTZ is vanaf 1 maart 2009 leverbaar in de Benelux.

De DOTZ Touge Graphite is een onmisbare toevoeging aan het assortiment van DOTZ. De naam van het nieuwe wiel komt van de “Touges”, Japans voor bergwegen, waar de roots liggen van het driften.

Het ontwerp van de DOTZ Touge Graphite heeft een speciaal ontwikkelde antraciet kleur en een DOTZ cap met gestanst logo. Een vernieuwende design feature is daarnaast dat de naam van de velg is gegoten in de velgrand.

De velg is verder geheel naar eigen smaak aan te passen door het aanbrengen van een pin striping. Er wordt standaard een stripingset meegeleverd in de kleuren geel, oranje, groen en wit. Andere kleuren zijn los verkrijgbaar via de online shop op www.dotzmag.com. De stripingsets worden overigens geleverd met een applicatietool en een stukje oefentape, waardoor het zelfs voor de meest onhandige doe-het-zelver een fluitje van een cent is om het netjes aan te brengen. Uiteraard is het ook mogelijk om het wiel “naked graphite” te monteren, dus zonder gekleurde striping.